Katalogy reklamních předmětů

VÁNOČNÍ KATALOGY

            

Agenturní verze kataloguDÁRKY 22 
Kompletní nabídka reklamních předmětů od žhavých novinek po osvědčené evergreeny. Součástí tohoto katalogu je také kolekce Kalendáře, diáře, novoročenky. 

Neutrální verze    

KALENDÁŘE, DIÁŘE, NOVOROČENKY 2022 
Kolekce s řadou exkluzivních titulů nástěnných i stolních kalendářů, diářů a novoročenek pro rok 2022. Nabídka obsahuje obrázkové i pracovní kalendáře, včetně oblíbených víceměsíčních nástěnných kalendářů.  

neutrální verze    

TOP DÁRKY 21 
Představujeme Vám novou kolekci TOP DÁRKY 21, která obsahuje TOP předměty pro Vaši reklamu. V rámci této kolekce naleznete předměty zpracované do posledního detailu, a to včetně švýcarské značky SWISS PEAK, která Vám přináší zajímavé předměty nejen pro muže.

Neutrální verze    

DÁRKY PROMO 2021
Zcela nová a na českém trhu neokoukaná kolekce představuje oblíbené reklamní předměty jako jsou propisky, zápisníky, kancelářské potřeby, tašky nebo deštníky a levné rozdávací předměty. 
Všechny produkty vyhovují předpisům a požadavkům EU. Kolekce se zaměřuje také na moderní technologie, mezi jinými USB paměti, powerbanky, bezdrátové reproduktory nebo sluchátka. 
Sleduje nejnovější trendy v bezdrátovém nabíjení, cloudových úložištích nebo ochraně soukromí. Při tom všem myslí na životní prostředí a přináší mnoho ekologických reklamních předmětů ohleduplných k životnímu prostředí z recyklovaných materiálů, ekologické výroby nebo s vysokou životností.

Neutrální verze pro agentury:    

HOUSE OF INSPIRATION 2021
Tradiční kolekce reklamních předmětů v novém pojetí (nahrazuje kolekci ENJOY) od jednoho z předních světových distributorů. Nyní k dispozici v samostatném katalogu zahrnujícím nabídku kolekce AVENUE, BULLET a textil LABEL.
Katalog je v anglickém jazyce a obsahuje orientační ceny v CZK,  aktuální ceny zboží naleznete na našem webu.

Neutrální verze    

GIFTS 2021
Katalog GIFTS představuje širokou nabídku reklamních předmětů včetně textilu. Součástí katalogu je jmenný i číselný index, samozřejmostí jsou i informace o technologiích potisku. Novinky jsou označeny oranžovou tečkou u kódu. Katalog obsahuje popisy zboží v češtině a orientační ceny u každé položky v CZK a EUR.

Neutrální verze    

LUXUSNÍ PSACÍ POTŘEBY 2021 - 2022
Katalog luxusních psacích potřeb představuje každoročně to nejlepší ze světa značek Parker, Waterman a Lamy. Nyní jsou v katalogu nově také oblíbené zápisníky Moleskine. Každá z těchto značek je skutečnou legendou a představuje originální modní doplněk či dárek, a to nejen pro Vás samotné či Vaše blízké, ale i pro Vaše obchodní partnery nebo zaměstanace. 

Neutrální verze   

TOPS 2020 a novinky TOPS 2021
Katalog s kompletní kolekcí reklamních předmětů, z něhož ty nejlepší najdete také v našem hlavním katalogu Dárky. Na více než 500 stranách naleznete spoustu inspirace na nové reklamní dárky.

Neutrální verze       

KATALOG COOL 2021 a GO GREEN 21

Oblíbený katalog s kompletní kolekcí reklamních předmětů za atraktivní ceny.

V katalogu GO GREEN najdete reklamní předměty, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Neutrální verze   

V katalogu umístěném na stránkách www.giftsplus.cz naleznete ucelenou nabídku reklamních a dárkových předmětů, které můžete opatřit firemním logem či jiným potiskem. V případě, že máte o zboží zájem, kontaktujte Vaši reklamní agenturu, která Vám vypracuje konkrétní cenovou nabídku. Uvedené ceny jsou bez DPH.