Katalogy reklamních předmětů

Agenturní verze kataloguDÁRKY 23 
Náš vlastní katalog, který každoročně vydáváme již od roku 1997. Obsahuje kompletní nabídku reklamních předmětů od žhavých novinek po osvědčené evergreeny. Součástí tohoto katalogu je také kolekce Kalendáře, diáře, novoročenky. 

Vzhledem k častým výkyvům cen prosím považujte ceny vytištěné v katalogu za orientační. Aktuální ceny naleznete vždy na našem webu.

    |  neutrální verze pro agentury:    

Agenturní verze kataloguKalednáře, diáře, novoročenky 2023 
Exkluzivní kolekce nástěnných kalendářů, diářů a novoročenek, které jinde nenajdete. Rok co rok pro vás vybíráme ty nejlepší tituly kalendářů, které mají ideální plochu pro umístění vašeho loga a zákazníkům se tak můžete připomínat řadu měsíců. Spousta z nás stále nedá dopustit na klasické diáře, které jsou skvělým dárkem na přelomu roku. 

   |  neutrální verze pro agentury:    

Podzimní / zimní kolekce 2022

Agenturní verze kataloguAgenturní verze katalogu Agenturní verze kataloguAgenturní verze kataloguAgenturní verze katalogu Agenturní verze katalogu

TOP DÁRKY 22 
Představujeme Vám novou kolekci TOP DÁRKY 22, která obsahuje TOP předměty pro Vaši reklamu. V rámci této kolekce naleznete předměty zpracované do posledního detailu, a to včetně švýcarské značky SWISS PEAK, která Vám přináší zajímavé předměty nejen pro muže.

     |  neutrální verze pro agentury:    

DÁRKY PROMO 2022 
Zcela nová a na českém trhu neokoukaná kolekce představuje oblíbené reklamní předměty jako jsou propisky, zápisníky, kancelářské potřeby, tašky nebo deštníky a levné rozdávací předměty. 
Všechny produkty vyhovují předpisům a požadavkům EU. Kolekce se zaměřuje také na moderní technologie, mezi jinými USB paměti, powerbanky, bezdrátové reproduktory nebo sluchátka. 
Sleduje nejnovější trendy v bezdrátovém nabíjení, cloudových úložištích nebo ochraně soukromí. Při tom všem myslí na životní prostředí a přináší mnoho ekologických reklamních předmětů ohleduplných k životnímu prostředí z recyklovaných materiálů, ekologické výroby nebo s vysokou životností. 

     |  neutrální verze pro agentury:    

HOUSE OF INSPIRATION 2022
Tradiční kolekce reklamních předmětů v novém pojetí od jednoho z předních světových distributorů. Nyní k dispozici v samostatném katalogu zahrnujícím nabídku kolekce AVENUE, BULLET a textil LABEL.
Katalog je v anglickém jazyce a obsahuje orientační ceny v CZK,  aktuální ceny zboží naleznete na našem webu. 

     

GIFTS 2022, CZ s cenami
Katalog GIFTS představuje širokou nabídku reklamních předmětů včetně textilu. Součástí katalogu je jmenný i číselný index, samozřejmostí jsou i informace o technologiích potisku. Novinky jsou označeny oranžovou tečkou u kódu. Katalog obsahuje popisy zboží v češtině a orientační ceny u každé položky v CZK a EUR. Aktuální ceny najdete na našich webových stránkách v sekci ceníky. Rádi vám je zašleme i jako pdf soubor. Neutrální verze katalogu je bez uvedení adres a www stránek (vlastní kontakty lze dotisknout na zadní stranu obálky).

     |  neutrální verze pro agentury:    

LUXUSNÍ PSACÍ POTŘEBY 2022 - 2023
Katalog luxusních psacích potřeb představuje každoročně to nejlepší ze světa značek Parker, Waterman a Lamy. Nyní jsou v katalogu nově také oblíbené zápisníky Moleskine. Každá z těchto značek je skutečnou legendou a představuje originální modní doplněk či dárek, a to nejen pro Vás samotné či Vaše blízké, ale i pro Vaše obchodní partnery nebo zaměstanace. 

    |  neutrální verze pro agentury:    

TOPS 2022
Katalog s kompletní kolekcí reklamních předmětů, z něhož ty nejlepší najdete také v našem hlavním katalogu Dárky. Na více než 500 stranách naleznete spoustu inspirace na nové reklamní dárky.

KATALOG COOL 2022 a GO GREEN 2022

Oblíbený katalog s kompletní kolekcí reklamních předmětů za atraktivní ceny.

   

Ceník potisků PDF    XLS